Doktorunza Sorun
Anasayfa Kurumsal İletişim

KURUMSALHAKKIMIZDAÖzel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 24 Mart 2005’de açıldı. Hasta kabulü ve fizik tedavi uygulamalarına tek katta başlandı. Daha sonra, artan talep üzerine, hasta kabulü ve tedavi hizmetleri beş kata yayıldı.

Merkezimizde romatizmal hastalıklar, boyun ve kol ağrıları, omuz, dirsek, el, sırt, bel ve bacak ağrıları, kalça, diz ve ayak ağrılarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. İnme, beyin ve omurilik yaralanmaları sonucu gelişen bozukluklar, MS, Parkinson, CP, çocuk felci, miyopati, hidrosefali, meningomiyelosel, felçler, lenfödem, kırık ve ameliyat sonu eklem kontraktürleri, eklem protezi, yüz felci, obezite, yürüme bozuklukları ve diğer hastalıklar rehabilite edilmektedir.

Hedefimiz bağımsız bir binada, daha geniş ve ferah mekanlarda hizmet vermek ve rehabilitasyonun kapsamını geliştirmektir.


Prof. Dr. Hasan OĞUZ    Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı
x

Prof. Dr. Hasan OĞUZ

1976’da İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986’da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı oldu.

1988’de Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nde Yardımcı Doçent ve Anabilim Dalı Başkanı olarak akademik kariyerine başladı.1990’da Doçent, 1996’da Profesör oldu. Akupunktur ve manipülasyon eğitimi için bir süre yurt dışında bulundu.

Prof. Dr. Hasan OĞUZ’un çok sayıda yurt içi ve yurt dışı araştırma yayınlarının yanında ROMATİZMAL AĞRILAR (1992) ve TIBBİ REHABİLİTASYON (1995, 2004) adında kitapları vardır.
Uz. Dr. Ayşe Nur TEKİN    Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı
x

Uz. Dr. Ayşe Nur TEKİN

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi' den 2001 yılında mezun olan Uzman Doktor Ayşe Nur TEKİN 2006 yılında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi' nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı oldu. Bir süre Konya Numune Hastanesi’nde uzman olarak çalıştıktan sonra 2008 yılında Özel Fizikon Fizik Tedavi Merkezi'nde göreve başladı.
Uz. Dr. Nagihan YARAROĞLU    Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı
x

Uz. Dr. Nagihan YARAROĞLU

Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi 1996 mezunu olan Dr. Nagihan YARAROĞLU aynı fakültenin Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim dalında başladığı uzmanlık eğitimini 2008'de tamamladı. Bir süre mecburi hizmet için Devlet Hastanesinde çalıştıktan sonra Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde göreve başladı.
Fizyoterapistlerimiz
x

Fizyoterapistlerimiz

1. Fzt. Şeref PAMUKÇU
2. Fzt. Rahim GÜNDOĞAR
3. Fzt. Bahtiyar AYDIN
4. Fzt. İlyas PAKIRCI
5. Fzt. Erhan AKILLIOĞLU
6. Fzt. Kubilay GÜNGÖRER
Fizik Tedavi Teknikerleri
x

Fizik Tedavi Teknikerleri

1. Mehmet GÜLER
2. Havva ÜNAL
3. Büşra GÜVEN
4. Fatma Nur BİLGİÇ
5. Erkam EREN
Diyetisyen
x

Diyetisyen

Esma KADIOĞLU SELEŞ
Yardımcı Sağlık Personeli
x

Yardımcı Sağlık Personeli

1. Zeynep AKAGÜNDÜZ
2. Derya HARMANCI
3. Selma BAŞYİĞİT
4. Gönül HAVUTÇU
5. Kadriye ERDAL
6. Arife Gül KURT
7. Ayşe GÜLER
8. Asuman ERKOCA
9. Ayşe KAYNAK
Masör
x

Masör

İdris KOCABAŞ
Yönetim ve Sağlık Personeli
x

Yönetim ve Sağlık Personeli